Zimná kontrola vozidla
5,90 €

Je už Vaše auto pripravené na zimu? Aj tento rok máme v ponuke zimnú kontrolu auta, aby ste zimu zvládli bezpečne a s úsmevom na tvári.

ZIMNÁ KONTROLA VOZIDLA ZA 5,90 €

Akcia platí od 1.12.2022 do 31.1.2023.

Zimná príprava auta od OIL Partner obsahuje 4 dôležité kontroly:

1.Zmeranie štartovacieho výkonu autobatérie

Stalo sa Vám už, že ste mali problém počas chladných zimných rán naštartovať svoje vozidlo? Ponáhľali ste sa do práce a auto nie a nie naštartovať? Dôležité je zmeranie stavu výkonu autobatérie, ktoré odhalí jej skutočnú kapacitu. Je dobré občas absolvovať aj dlhšiu jazdu, lebo autobatérii najviac škodí dlhodobé odstavenie auta a krátke jazdy. Pri nízkych teplotách klesá kapacita starších batérií. V prípade, že je potrebná výmena, tak túto službu máte v rámci balíka zimnej kontroly od nás zadarmo.

2.Zmeranie bodu mrazu chladiacej kvapaliny

Pred zimou je potrebné aj zmeranie bodu mrazu chladiacej kvapaliny. Chladiaca sústava by mala byť naplnená zmesou na -25 stupňov Celzia. Ak bod mrazu nedosahuje túto úroveň, hrozí zamrznutie a poškodenie chladiacej sústavy motora. Dohustenie chladiacej kvapaliny je zadarmo.

3.Kontrola a prípadné nastavenie svetiel

Zimné obdobie je spojené s príchodom snehu, dažďa a námrazy, a tým pádom aj so zhoršenou viditeľnosťou na cestách. Správne osvetlená vozovka je dôležitá pre bezpečnú jazdu. Svetlá Vám nielen skontrolujeme, ale aj bezplatne nastavíme.

4.Kontrola hladiny oleja

Ďalšou a veľmi dôležitou kontrolou je kontrola hladiny oleja. Olej je potrebné pravidelne vymieňať, a to buď po odjazdených kilometroch podľa servisných intervalov, alebo ak jazdíme menej, tak aspoň 1 krát ročne. U nás vám olej vymeníme bez objednania a na počkanie, pričom celý čas môžete byť pri vozidle.

V prípade potreby sú služby výmena autobatérie, dohustenie chladiacej kvapaliny a nastavenie svetiel zadarmo.

Všetky 4 kontroly Vám v OIL Partner vykonáme BEZ OBJEDNANIA a NA POČKANIE len za 5,90 €.  

Taktiež treba myslieť aj na výmenu pneumatík, doplnenie zimnej zmesi do ostrekovačov a skontrolovanie funkčnosti stieračov. Pravidelnou údržbou predlžujete životnosť svojho vozidla.

Zastavte sa u nás už dnes a užite si zimu s úsmevom na tvári.

TEŠÍME SA NA VÁS!