Ako pracujeme

Našu prácu riadia princípy, ktoré sú ústretové voči nášmu klientovi. Snažíme sa čo najlepšie pomôcť zákazníkom a nastaviť procesy nášho fungovania tak, aby sa klienti u nás cítili komfortne a mohli sa na nás a kvalitu našej práce spoľahnúť.

7 dní v týždni

Ako jediní na Slovensku sme na našej prevádzke v Avione otvorení denne od 9:00 do 20:00 aj cez víkendy.

Na počkanie, bez objednávania

V OIL Partneri sa nemusíte objednávať. Výmenu oleja zvládneme do 15 minút a servisnú prehliadku do 45 minút. Vďaka tomu u nás dlho nečakáte.

Môžete sa pozerať

V OIL Partneri pracujeme poctivo. Robíme maximum pre Vašu spokojnosť. Môžete osobne dohliadať na všetky vykonávané služby na Vašom aute. Radi Vám vysvetlíme, čo robíme a ako to v aute funguje, prípadne odpovieme na Vaše otázky.

Pre všetky typy a značky áut

Servisujeme všetky značky áut. Okrem osobných áut, servisujeme aj menšie úžitkové vozidlá.

Servisujeme autá v záruke

Poskytujeme záručný servis pre všetky značky aj s potvrdením servisnej knižky. Používame najmodernejšie technológie a náhradné diely Bosch v kvalite originálnych značkových dielov pre jednotlivé automobilky. Dodržiavame postupy stanovené výrobcom, a preto vďaka splneniu podmienok nariadenia EÚ o blokovej výnimke môžeme ako nezávislý servis vykonávať aj záručné prehliadky a opravy.

Za férové ceny

Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku pre vaše auto. Cenu si s vami vždy vopred odsúhlasíme. Až po vašom schválení servisujeme vozidlo.