Kariéra

Voľné pracovné pozície

Spodný automechanik

Miesto výkonu práce: Prevádzka Avion

Druh úväzku: TPP, plný úväzok

Nástup: ihneď

Celková mzda: 950-1000 eur brutto

Náplň práce:

  • servisovanie vozidiel v rámci činnosti firmy
  • vypúšťanie oleja a montovanie olejových filtrov na vozidlá
  • čistiace a pomocné práce v rámci servisovania vozidiel

Požadujeme:

  • stredoškolské vzdelanie
  • vodičský preukaz sk. B
  • dobré technické a manuálne zručnosti, pracovitosť, spoľahlivosť
  • práca vhodná pre absolventa

Ponúkame:

  • práca na TPP
  • stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom
  • koncoročné odmeny
  • možnosť profesionálneho rastu a ďalšieho vzdelávania
  • teambuildingy
  • príjemný kolektív mladých ľudí

Pracovný ponuka uverejnená aj na pracovnom portály www.profesia.sk.

Mechaník servisných prehliadok- vrchný mechanik

Celková mzda: 1400 eur brutto

  • pravidelná údržba vozidiel a rýchla výmena oleja a náplní
  • servis bŕzd
  • servis klimatizácie

Požadujeme:

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou v obore automechanik
  • prax v obore min. 1 rok
  • dobré technické a manuálne zručnosti, pracovitosť, spoľahlivosť, profesionalita
  • komunikačné schopnosti
  • práca nie je vhodná pre absolventa

Ponúkame:

V prípade záujmu prosím pošlite životopis na p.obonova@oilpartner.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na tel.č. 0911694564.